HAKKIMIZDA

Balık yemenin tadını doyasıya çıkarmak isteyenleri, 10 yılı aşkın tecrubesiyle Kardak Balık Lokantamıza bekliyoruz.

Kardak Balık'ta Kalamar, Karides Güveç, çorbalarımız, tüm ızgara çeşitleri ve tavamızı mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Misafirlerimiz pırıl pırıl mekanımızda balık yemenin keyfini yaşarken, hiç unutulmayacak anılarla ayrılıyorlar. Her zaman taze balıklarıyla hem göze hem damak tadına hitap eden Kardak Balık Lokantamız'da misafirlerinin memnuniyeti her zaman ilk sırada.

Girişte solda bakır davlumbazlı ocak-mutfak ile müşterimizin balıklar pişirilirken izlemesini sağlıyoruz. Gününe göre hamsi, palamut, mezgit gününe göre çinekop, sarıkanat, lüfer ve diğerleri... Önemli olan mevsiminde günlük taze balık ile sizlere hizmet verebilmek ...

Karışık mevsim salatamızda Edremit zeytinyağı ile lezzeti daha da yakalıyoruz. Karadeniz'in bakırdan kocaman kapaklı balık tavası içinde pişen hamsi tavamızı denediniz mi?

Aynı zamanda kendi bünyemizde çiğ balık satış yerimiz ve evlere paket servis hizmetimizde bulunmaktadır. Günlük taze balıklarımızı iletişim adreslerimizden temin edebilirsiniz.

Yemekler bittikten sonra Türk kahvesi eşliğinde Kardak sıcak havuçlu helvasının tadına doyamayacaksınız.

Kardak Balık Lokantası olarak on yıldır sizlerleyiz çünkü biz sizlerin lezzet adına ne istediğinizi yılların verdiği tecrübeyle gayet iyi biliyoruz... Bizler için önemli olan kaliteli ve sağlık kurallarına uygun günlük balık çeşitlerimiz ile uzun yıllar aile ortamında sizlere hizmet vermektir.

 

Kardak

Sadece Balık...

REZERVASYON
0216 521 59 59
(Çakmak Şube)
0216 365 28 28
(Dudullu Şube)
0216 594 80 85
(Tavukçuyolu Cad. Şube)